Sadakatsiz 8.Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 25 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sadakatsiz bu hafta yayınlanacak mı?

  Sadakatsiz 8.Bölüm Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2smir

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Asya ve Volkan arasındaki köprüler tümüyle yıkılmış, aralarındaki mücadele her zamankinden şiddetli ve acımasız bir hal almıştır. Sürpriz kararlar ve beklenmedik ittifaklar bu amansız savaşı farklı cephelere taşırken, bu savaşın tam ortasında kalan Ali, kazananı belirleyen kişi mi olacaktır?

  5 Yorum Var

  1. Deniz

   18 Aralık 2020 - 23:56

   Berbat bir dizi kimin eli kimin cebinde belli degil seyretmemek en güzeli

  2. ÖZLEM

   21 Kasım 2020 - 18:45

   Volkanın o elmalı turtayı avuçlayıp yere fırlatması çok çirkin bir davranış nimete saygısızlık bu diziyi bir daha hayatta izlemem böyle bir terbiyesizlik yok

  3. Sema

   21 Kasım 2020 - 13:15

   Sen, Asya’yi zor yok edersin, çirkin volkanik. O da baharın sen ve metresinle beraber tatile çıktığını, arkasından Asya nın malına parasına çöktüğünü ispat eder, napacaksın o zaman. Kocası olacak sarı yılanın da tehdit ve şantajla faydalandığını ispat eder söyler. Hadi al arabanı yallah volkan ve sevgilisi, sen en iyisi o zengin adama yalaka ol. Anca o paklar senin gibi basiretsizi volkan…

  4. peemai

   21 Kasım 2020 - 00:32

   Kadın ailesiz büyümüş doktor olmuş başarılı para kazanmış ve sadık ama kocası bütün birikimleri kumaya yedirmiş gerçektede var böyle tipler kadın dik duruş gösterince kıstasa kıstas kazandığını yedirmeyince işine gelmedi böle dik duruş gösteremeyenler için senaryo devam hep iyiler kazansın, dişe diş 20 leri görür reyting

  5. Sema

   20 Kasım 2020 - 21:23

   Pek bizim örf adetlere uygun değil bu hikaye, fazla medeniyetten fazla futursuzluktan kafayi yemiş batılı tiplerin çeşit çeşit hallerinden bir uyarlama. Meğer ikiside birbirinden piskopat karı koca. Yazık oğlan da aval aval ortada. Bakalım neye baglicakkar sonunu.

  © 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.