Sadakatsiz 6.Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 6.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 11 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sadakatsiz bu hafta yayınlanacak mı?

  Sadakatsiz 6.Bölüm Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/0jcsy

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Tüm gerçekler ortaya çıkıyor!

  Çevresini saran yalan ve ihanet çemberinin gitgide köşeye sıkıştırdığı Asya, oğlunu ve düzenini korumak için son kozunu oynamaya karar verir. Tüm gerçeklerin ortaya çıktığı yemek masasında ve sonrasında yaşanacak yüzleşmeler tüm dengeleri kökünden sarsacaktır.

  9 Yorum Var

  1. Sbh

   10 Kasım 2020 - 22:27

   Waaaaovv. Asya aferin kız yapıştırrrrr

  2. Soney

   10 Kasım 2020 - 16:44

   Aferin Asya az bile yaptın… Yok ayni serviye ye dönüşmüş müş, erkeklerde kadinlarin böyle düşündüklerini bildiği için aldatiyor!!!!! Sen yaparsan bende yaparım de, bakalım o zaman rahat rahat aldata biliyormu… kesinlikle bende kocami aldatırım!!!!! BRAVO ASYA

  3. Sema

   9 Kasım 2020 - 09:10

   Valla böyle, yüzsüz ve arsız kocaya az bile yapıyor Asya. Ne yapacaktı, ailesinden kalan para ile Volkanın rüyasında göremeyeceği ev ve rahat hayat sağlamış. Yine kadının prestijinden yararlanmış bir arsız koca genç sevgilisine yaranmak için karısını kötüleyen ama karısına da iki yüzlü davranan oğlunun eğitim parasina bile tamah eden bir sonradan görme koca ve arkadaşları alay edercesine Asya ile hal ve tavırlardan sonra Asya az bile yaptı. Asya yı yerenler siz olsanız oracıkta adamı da sevgilisini de gözünü oyarsınız.

  4. Derya

   9 Kasım 2020 - 02:43

   Asya ruh hastası bence bir saç kılından hayatını mahvetti.. Kocası da yüzsüz ve sevimsiz, pişkin adam.. İkisi de aynı kategoride. Ahlaksızlar.. Çocukluktan kalan travmalara bağlamışlar burda yapılanları.. Annesi ve babası gibi aldatılmış oluyor, ama kendisi de kocasını aldatıyor. Asya da pişkin biri. *** Günlük hayatımızda, televizyon kanallarına gelen gündüz programlarının içinde bunlar gibisini izliyoruz. Utanmadan anlatıyorlar hep.

  5. Mkdds

   8 Kasım 2020 - 00:57

   Dizi orjinaline göre çekilirse boşandiktan sonra ikiside saçma sapan davranacaklar. Olan çocuğa olacak :/

  6. Mkdds

   8 Kasım 2020 - 00:55

   Dizinin orjinalindeki rolün de mimik ve tavırları aynı. Birebir aynı sahneleri çekmişler.

  7. Sema

   7 Kasım 2020 - 23:48

   Asya devam yanındayız. Senin şerefinle, onurunla oynayan kocandan iki yüzlü arkadaş bozmalarindan al intikamini. Üstelik senin olan malını mülkünü de sevgiliyle yiyip senin kadınlık gururunu hiçe sayan kocayı süründür.

  8. Meral

   7 Kasım 2020 - 21:04

   Bu Asya çok tehlikeli biri.. O saçlarını düzeltme hareketinden vazgeçsin sinir oluyoruz.. Kadının tokası yok mu arkadaş bağlasana şu saçlarını.

  9. Sema

   7 Kasım 2020 - 19:55

   Asya kendine ait olanları aldı galiba. Şimdi o baba ne yapacak. Adam biraz kabadayı gibi iş adamı. Asya nasıl basedecek bu aileyle..

  © 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.