Sadakatsiz 3.Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 3.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sadakatsiz bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2u734

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Asya, Derin’in hamile olduğunu öğrenen Volkan’ın yapacağı seçimi merak eder. Volkan ya Derin’le olacak, bebeğin sorumluluğunu üstlenecektir ya da kendisini ve oğlunu seçecektir. Öte yandan Derin, Volkan’ın kendisini oyaladığını düşünmektedir ve ondan net bir cevap ister. İki kadın arasında sıkışıp kalan Volkan’ın seçimi, herkesin hayatını etkileyecektir.

1 Yorum Var

  1. Sema

    19 Ekim 2020 - 08:53

    Asya, gercekten inandinmi doğumcunun söylediklerine. Arkandan kocan ve sevgilisi ile vur patlasin çal oynasın yapıp seni aptal yerine koymuşlar akıllarınca. Asya yı deli gibi kıskandıkları aşikar. Arkadaş görünümlü şeytanların. Asya nolur her bölüm teker teker al intikamını ama kendini ve oğlunu koruyarak. Zaten başarı güzellik aileden gelme paran pulun görgün 10 numara. Yenilme bu sıçanlara.

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.